بیمارستان های آمریکا با کمبود کادر درمانی برای مقابله با کرونا روبرو شدند

به گزارش هنجس بلاگ، بیمارستان های ایالات متحده که خود را برای افزایش تصاعدی بیماران مبتلا به ویروس جدید کرونا آماده می کنند، اکنون با مشکل تعداد کافی کادر درمانی برای رسیدگی به مبتلایان این ویروس روبرو شدند.

بیمارستان های آمریکا با کمبود کادر درمانی برای مقابله با کرونا روبرو شدند

به گزارش گروه بین الملل هنجس بلاگ، منابع درمانی در آمریکا می گویند به دلیل تعطیلی مدارس و مهدهای کودک، فشار کاری پزشکان و پرستاران بیمارستان های اختصاص داده شده به بیماران مبتلا به ویروس کووید19 افزایش یافته است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، به دلیل همین افزایش فشار بر کادر درمانی و نیاز به حضور آنها در منزل برای مراقبت از بچه ها خود، مسئولان بیمارستان های آمریکا برای استخدام نیروی کار موقت به سراغ آژانس های کاریابی رفته اند.

دکتر جیسون پرسوف معاون آمادگی های اورژانسی در مرکز یوسی هِلث - به عنوان بزرگترین شبکه درمانی در ایالت کلورادو - می گوید: بزرگترین مشکل در حال حاضر این است که باید برای افزایش تصاعدی در تعداد بیماران برنامه ریزی کنیم. ما از آنچه در ایالت واشنگتن و کشور ایتالیا رخ داد درس می گیریم... مسائل زیادی هم در ارتباط با مراقبت از بچه ها وجود دارد.

پرسوف توضیح داد که این سازمان خود را برای عدم حضور حداقل 20 درصد از کادر درمانی خود، در زمان افزایش تصاعدی تعداد بیماران مبتلا به کروناویروس، آماده می کند.

به نوشته رویترز، برخی آمارشناسان به بیمارستان های آمریکا توصیه کرده اند که برای بیش از 96 میلیون مورد ابتلا به ویروس کووید19 طی چند ماه آینده آماده شوند.

بر این اساس، از عصر جمعه (به وقت محلی) حداقل 21900 مهد کودک و مدرسه (در تمامی مقاطع) در ایالات متحده تعطیل شده و 15 میلیون دانش آموز خانه نشین شدند.

طبق آمار رسمی، تا کنون 2499 نفر در آمریکا به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این میان حداقل 55 نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز جمعه به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در آمریکا شرایط اضطرار ملی گفت. با اعلام این شرایط، جهت استفاده از 50 میلیارد دلار بودجه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا باز خواهد شد.

ترامپ در روزهای آغاز بحران شیوع کرونا در آمریکا تلاش کرد آن را کوچک نمایی کند و به همین سبب به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. پنهان کاری دولت او هم از جمله دیگر عواملی است که انتقادها علیه او را شدت بخشیده است.

پیش از این گزارش شده بود کاخ سفید به مقام های زیر مجموعه وزارت بهداشت آمریکا دستور داده جلساتی که درباره ویروس کرونا برگزار می شود را محرمانه تلقی کنند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 475

به "بیمارستان های آمریکا با کمبود کادر درمانی برای مقابله با کرونا روبرو شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان های آمریکا با کمبود کادر درمانی برای مقابله با کرونا روبرو شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید