حمله تند و تیز ترامپ به چین: ما را غارت کردند!

به گزارش هنجس بلاگ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه گفت که سلسله اقداماتی را برای حمایت از امنیت ملی آمریکا در برابر چین اتخاذ کرده است.

حمله تند و تیز ترامپ به چین: ما را غارت کردند!

به گزارش فارس، وی که کنفرانس خبری در حیاط کاخ سفید با خبرنگاران صحبت می کرد، گفت: چین بسیاری از تعهدات خود در سازمان تجارت جهانی را نقض و برای چندین دهه آمریکا را غارت کرده است.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه مدعی شد که چین به صورت غیرقانونی مدعی حاکمیت بر مناطقی در اقیانوس آرام و دریای چین جنوبی است و جهان از رفتار بد چین رنج می برد.

وی افزود که چین تعهد خود درباره خودمختاری هنگ کنگ را نقض کرده و پنهان کاری چین درباره ویروس کرونا به بهای جان انسان ها در آمریکا و دیگر مناطق تمام شد.

رئیس جمهور آمریکا هشدار داد در صورتی که چین به اقدامات خود در هنگ کنگ ادامه دهد آمریکا در تحریم مقامات چینی درنگ نخواهد کرد.

ترامپ با ادعای این موضوع که چین به طور کامل بر سازمان بهداشت جهانی سیطره دارد، گفت که تصمیم گرفتیم تا رابطه واشنگتن با سازمان بهداشت جهانی را قطع کنیم.

رئیس جمهور آمریکا افزود که چین برای سال ها به جاسوسی غیر قانونی پرداخته و راز های صنایع آمریکا را ربوده و ما باید از پیشرفت فناوری آمریکا که چین آن را نقض کرده حمایت کنیم.

ترامپ پس از ایراد سخنان خود بدون اینکه به سوال خبرنگاران پاسخ دهد و اشاره ای به ناآرامی ها در مینسوتا کند، کنفرانس خبری را ترک کرد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 960

به "حمله تند و تیز ترامپ به چین: ما را غارت کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند و تیز ترامپ به چین: ما را غارت کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید