همایشها و نمایشگاه ها

چین به ادعای آمریکا پاسخ داد

ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا که خواهان تعطیلی بازارهای خیس در دنیا شده بود گفت: در چین بازار به اصطلاح خیس فروش حیوانات وحشی وجود ندارد و فروش حیوانات وحشی در این کشور ممنوع است.

3 تیر 1399

اجاره بهای 83 مکان ورزشی در ایلام بخشیده شد

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیل بودن مکان های ورزشی، اجاره بهای ماه های اسفند و فروردین 83 مکان ورزشی در ایلام بخشیده شد.

3 تیر 1399

راهنمای سفر به گلاسگو،اسکاتلند

راهنمای سفر به گلاسگو ، اسکاتلنددر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره راهنمای سفر به گلاسگو ، اسکاتلند ،سخن خواهیم گفت.

2 تیر 1399

8 معبد دیدنی در چین

چین یکی از قدیمی ترین فرهنگ های دنیا است و امپراطوری بزرگ آن با معابد بودایی اجین شده است. وقتی قدم بر آستانه یکی از این معابد در چین می گذارید، به فضایی می روید که در آن موقع معنا ندارد. بودایی ها اعتقاد دارند برای گذشته و آینده پایانی وجود ندارد. وارد...

29 خرداد 1399

اتحادیه اروپا لندن را به جدی نگرفتن مذاکرات پسا بریگزیت متهم کرد

میشل بارنیه، مذاکرکننده ارشد بریگزیت اتحادیه اروپا، انگلیس را به جدی نگرفتن مذاکرات مربوط به تنظیم روابط پس از جدایی از اتحادیه اروپا متهم کرد.

28 خرداد 1399

برگزاری 70 درصد کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی گیلان به صورت مجازی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: تا به امروز حدود 70 درصد کلاس های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در این استان به صورت مجازی برگزار شده است.

17 خرداد 1399

خبرنگاران فعالیت اصناف کم خطر منوط به اخذ مجوز از سامانه سلامت

تهران - خبرنگاران - رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا از فعالیت اصناف کم خطر پس از دریافت مجوز از سامانه سلامت خبر داد.

16 خرداد 1399

خبرنگاران بعضی از مشاغل 23 فروردین ماه در استان مرکزی شروع به کار می نمایند

اراک- خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: شماری از اصناف و مشاغل کم خطر استان بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، که توسط اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع رسانی شده اند، از روز 23 فروردین ماه می توانند فعالیت خود را شروع...

13 خرداد 1399

خبرنگاران نمایشگاه مجازی صنایع دستی یزد دایر شد

یزد- خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: به منظور حمایت از هنرمندان در بحران کرونا نخستین نمایشگاه مجازی صنایع دستی استان راه اندازی شد.

12 خرداد 1399

اعلام مجازات بازیکن تیم الاتحاد عربستان به خاطر ترک قرنطینه

بازیکن صرب تیم فوتبال الاتحاد عربستان به جرم عدم توجه به هشدارهای امنیتی در بحبوحه شیوع کرونا مجازات شد.

7 خرداد 1399

ترامپ: برای انجام حملاتی علیه نیروهای مان در عراق برنامه ریزی شده است

رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری گفت که اطلاعاتی در اختیار دارد که نشان می دهد برای انجام حملاتی علیه نیروهای آمریکایی در عراق برنامه ریزی شده است اما گفت که اطلاعات بیشتری در این زمینه نخواهد داد.

1 خرداد 1399

خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت : فرایند کرونا در ایتالیا و اسپانیا اکنون ثابت است

تهران- خبرنگاران- رییس فوریت های پزشکی سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه گفت که فرایند مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا و اسپانیا از فرایند افزایشی به طور بالقوه به مرحله ثبات رسیده است.

28 اردیبهشت 1399

برپایی نمایشگاه هنری مجازی برای مقابله با کرونا در تبریز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان استان برای مقابله با بیماری کرونا در تبریز خبر داد.

7 اردیبهشت 1399

علی رهبری و شهرداد روحانی رهبر مهمان می شوند، ارکسترها حتما به فجر می رسند

پیروز ارجمند مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد صبح امروز چهارشنبه 21 آبانماه با حضور در غرفه خبرنگاران در نمایشگاه مطبوعات با ارائه گزارشی از سفر چند هفته گذشته خود به کشور اسپانیا که به منظور شرکت در نمایشگاه ومکس اجرا شده بود به خبرنگاران شرح داد: این...

16 فروردین 1399

توضیحات عبدی درباره دلایل شکست های اخیر تیم ملی نوجوانان

سرمربی تیم ملی نوجوانان درباره فرایند آماده سازی تیمش و انتخاب بازیکنان توضیحاتی ارائه داد.

28 اسفند 1398

دوچرخه شماره 979 منتشر شد

هفته نامه دوچرخه، پنج شنبه ،26دی1398 ، شماره کاغذی 979خود را برای نوجوانان منتشر کرد.

13 اسفند 1398

بچه پدر و مادر می خواهد حتی جدا از هم!

توصیه به والدینی که دارای فرزند بوده و به انتهای خط رسیده اند آن است که در صورت جدایی سعی نمایند منزلی در نزدیکی هم بگیرند تا چنانچه بچه احتیاج عاطفی به محبت پدر و مادر داشت، با در دسترس بودن این پشتوانه های عاطفی، کمتر دچار آسیب گردد.

3 اسفند 1398

ایران می تواند به یاری چین، هند و روسیه مانع از تک قطبی شدن دنیا گردد

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه منطقه غرب آسیا در حال گذار از دوران دوقطبی بودن دنیا است، گفت: ایران می تواند به همراه روسیه، چین و هند از تک قطبی شدن دنیا توسط آمریکا جلوگیری کند.

1 اسفند 1398

رونق فراوری با توجه به میزهای ساخت داخل

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این نشست، رونق فراوری و توسعه ساخت داخل را مهم ترین برنامه های وزارت صنعت دانست و اضافه کرد: در راستای افزایش فراوری محصولات داخلی و حل مسائل صنعتگران از ابتدای امسال تا به امروز شش میز ساخت برگزار شده...

29 بهمن 1398

راهنمای سفر به کبک ؛ کانادا

کبک، یکی از قدیمی ترین شهرهای کانادا، به خاطر حال و هوای متفاوتی که دارد، یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری در کانادا است.

24 بهمن 1398
تعداد: (26)