خبرنگاران استاندار خراسان شمالی : 12 فروردین روز همبستگی و اتحاد است

به گزارش هنجس بلاگ، بجنورد- خبرنگاران- استاندار خراسان شمالی 12 فروردین را روز همبستگی، اتحاد و رسیدن به معنای واقعی و حقیقی استقلال و آزادی است.

خبرنگاران استاندار خراسان شمالی : 12 فروردین روز همبستگی و اتحاد است

به گزارش خبرنگاران ، از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمد علی شجاعی در پیغامی به مناسبت 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی با حضور پررنگ و همواره در صحنه مردم ، در یک رفراندوم عظیم تاریخی به دشمنان فتنه انگیز نظام ثابت کردند که در تمامی شرایط تنها در جهت رهنمودها، آرمانها و ارزش های این انقلاب شکوهمند اسلامی حرکت می نمایند .

وی اظهارداشت : چه بسا که با این همه پرسی اُبهت و عظمت ایران اسلامی را به رخ دنیایان کشیدیم تا این روز تاریخی را برای ابد ثبت و ماندگار کنیم.

نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی گفت : در روز 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی، تمام مردم ایران از قومیت های مختلف با یک رنگی و یک صدا زیر بیرق عدل و آزادگی ایستادند تا قاطعانه این پیغام را به کل دنیا مخابره نمایند که حکومتی با عزت تر از جمهوری اسلامی ایران نیست.

شجاعی یادآور شد : پس از تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران پاسداری از ارزش ها توسط مردم این سرزمین در برهه های مختلف از حوادث ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا دوران دفاع مقدس، دوران تحریمهای ظالمانه و حضور پرشور در همه انتخابات، برای دنیایان به اثبات رسیده و این اراده ملی زبانزد تمام محافل سیاسی شد.

استاندارخراسان شمالی توضیح داد : امروز با گذشت 42 سال از آن روزهای پرفراز و نشیب همچنان در خط ولایت رهبری قدم بر می داریم و در برابر هرگونه ظلم خواهی دشمنان کوتاه نخواهیم آمد.

شجاعی در خاتمه ضمن تبریک فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ابراز امیدواری کرد تا همگان در سایه رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در جهت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی با وحدت و همدلی گام برداریم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2951

به "خبرنگاران استاندار خراسان شمالی : 12 فروردین روز همبستگی و اتحاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار خراسان شمالی : 12 فروردین روز همبستگی و اتحاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید