خبرنگاران دادستان قزوین: پلیس باید هوشمند و به روز باشد

به گزارش هنجس بلاگ، قزوین - خبرنگاران - دادستان قزوین گفت: آنچنانکه انتظار داریم یک قاضی به قانون و مقررات کاملا آگاهی و آگاه شود پلیس نیز باید با پژوهش و توانمندسازی، روزآمد شود تا بتوان گام های بلندی را برای کنترل جرایم و پیشگیری از وقوع جرم برداشت.

خبرنگاران دادستان قزوین: پلیس باید هوشمند و به روز باشد

به گزارش خبرنگاران، محمد قاسمی روز چهارشنبه در نشست گرامیداشت هفته نیروی انتظامی که در دادسرای قزوین برگزار شد، افزود: مردم از دستگاه قضا و نیروی انتظامی به عنوان بازوی توانمند آن، امنیت و آرامش را در جامعه انتظار دارند و باید برای تحقق این انتظار و تثبیت آن در جامعه تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

وی اضافه کرد: استان قزوین از نظر موقعیت جغرافیایی دارای شرایط خاص بوده و بسیاری از جرایم و تصادفات طبعا ناشی از این موقعیت است و باید با استفاده از تجربیات گذشته برای رفع این معضلات، برنامه داشته باشیم.

این مسوول گفت: وظیفه دستگاه قضا در بعد حمایت از تولیدکنندگان امنیت و نیروی انتظامی است و همت ما باید بر پیشگیری از وقوع جرم متمرکز باشد.

وی اضافه کرد:متاسفانه امکانات و زیرساخت های موجود برای مقابله با جرایم در تمامی ابعاد و ساحت ها تکاپو نمی کند و باید با پیشگیری از وقوع جرم برای کنترل نارسایی ها و کاهش ورودی پرونده ها به دستگاه قضا و پلیس اقدام کنیم.

قاسمی گفت: تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی که مورد تاکید رییس کل دادگستری استان نیز هست باید در دستگاه قضایی و پلیس با جدیت رعایت شود و این دو دستگاه در کنار همدیگر گام های بلندی را برای تحقق این اهداف بردارند.

وی اضافه کرد:ما در مدت خدمت خود باید به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل کنیم تا بتوانیم در محضر خداوند کارنامه قابل قبولی را ارایه کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1955

به "خبرنگاران دادستان قزوین: پلیس باید هوشمند و به روز باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دادستان قزوین: پلیس باید هوشمند و به روز باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید