قرارداد غیر حرفه ای مدیران پرسپولیس با رادوشوویچ

به گزارش هنجس بلاگ، قرارداد سه ساله با رادو در نوع خود به حدی عجیب و غریب است که باید آنالیز گردد.

قرارداد غیر حرفه ای مدیران پرسپولیس با رادوشوویچ

به گزاش گروه ورزشی خبرنگاران، در زمان مدیریت محمدحسن انصاری فرد بود که با رادوشوویچ 32 ساله قرارداد 3 ساله قطعی بسته شد تا باشگاه تحت هیچ شرایطی نتواند از زیر بار این قرارداد خارج گردد. رادو به محض ثبت این قرارداد در چند مقطع با باشگاه دچار مشکل شد چرا که به خوبی می دانست در صورت شکایت از باشگاه پرسپولیس و فسخ قرارداد می تواند در خانه اش نشسته و پا روی پا بیاندازد و تمام طلبش برای دو سال آینده را هم از پرسپولیس طلب کند.

رادو که طلبی قدیمی از پرسپولیس دارد به خاطر عدم دریافت 5 درصد از قراردادش، آن طلب را بهانه نموده و گویا روز قبل نیز با ارسال ایمیل به باشگاه پرسپولیس اطلاع داده که قراردادش را فسخ خواهد نمود. قرارداد این فصل او حدود 210 هزار دلار است که سال بعد به 270 هزار دلار و برای سال بعدی اش به حدود 330 هزار دلار خواهد رسید و او حالا با توجه قرارداد عجیبی که انصاری فرد با او امضا نموده، می تواند بدون این که حتی یک بازی انجام دهد تمام و کمال این پول را دریافت کند.

به نظر می رسد رفته رفته شاهد سر باز کردن مسائل دوران مدیریت 7 ماهه مدیریت انصاری فرد در پرسپولیس هستیم. از ایجاد کردن شرایطی برای جدایی کالدرون و به جای ماندن بدهی 14 میلیاردی به این مربی (بدون احتساب طلب باشگاه به دستیارانش) گرفته تا ثبت قرارداد غیر حرفه ای 3 ساله قطعی با دروازه بانی 32 ساله به نام رادوشوویچ که در تمام این مدت به دنبال بهانه ای برای امضای قرارداد بلند مدت بوده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3254

به "قرارداد غیر حرفه ای مدیران پرسپولیس با رادوشوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد غیر حرفه ای مدیران پرسپولیس با رادوشوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید