مجید مظفری با ایل دا به خاتمه راه نزدیک شد

به گزارش هنجس بلاگ، ضبط سریال ایل دا به کارگردانی راما قویدل نیمه فروردین ماه سال 99 به سرانجام می رسد.

مجید مظفری با ایل دا به خاتمه راه نزدیک شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سیما فیلم، مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون درباره روایت دلاورمردی های عشایر در سریال ایل دا بیان نمود: در سریال ایل دا نقش صالح خان یکی از بزرگان ایل را بازی می کنم، در این سریال دفاع از مرز و خاک و ناموس توسط ایلات و عشایر به نمایش گذاشته می شود. مردان و زنان ایلات و عشایر برای دفاع از هر وسیله ای مثل داس، اسلحه و... استفاده می کنند.

وی در ادامه درباره داستان این مجموعه توضیح داد: در این مجموعه، داستان دو ایل در لرستان به نمایش گذاشته می شود که با مسائل و مسایل متعددی روبرو هستند و در ابتدای سریال بزرگان ده مشغول مصاحبه برای رفع چالش ها و مسائل هستند؛ در این زمان عراق در مرز های ایران تحرکاتی انجام می دهد و آغاز جنگ است و بزرگان ایل مسائل پیش آمده را کنار گذاشته و با هر وسیله ای که در اختیار دارند در مقابل این تحرکات ایستادند.

مظفری درباره کار در این نوع آثار که آپارتمانی نیستند، گفت: شرایط کار بسیار سخت است، زیرا لوکیشن ها از شهر دور است و تغییر آب و هوا بسیار آزاردهنده است؛ امکانات چندانی برای گروه وجود ندارد، اما با این حال همه عزیزان جلو و پشت دوربین در تلاشند تا به بهترین شکل فعالیت کنند.

بازیگر سریال انقلاب زیبا درباره پذیرش نقش در سریال ایل دا گفت: صالح خان از ابتدا به من پیشنهاد شد؛ بعد از مدتی تهیه کننده و کارگردان تغییر کرد و باز هم این نقش از طریق راما قویدل (کارگردان) و علیرضا سبط احمدی (تهیه کننده) به من پیشنهاد شد. این نقش برایم تازگی داشت. کار در این نوع آثار سخت است، زیرا باید با اسب، انفجار و اسلحه و شرایط سال 58 و 59 در کار همراه شد؛ از سوی دیگر ما در میان عشایر قهرمانانی مانند صالح خان زیاد داشتیم و بازیگر برای ایفای این نقش ها باید مطالعه داشته باشد، این مواردی بود که کار در این سریال را برایم جذاب تر می کند.

وی درباره زمان سرانجام تصویربرداری گفت: بازی من تا سرانجام سریال ادامه خواهد داشت و احتمالا تا نیمه اول فروردین ماه تصویربرداری ایل دا ادامه دارد.

مظفری تاکید کرد: مسئولان رسانه ملی باید نسبت به این دست سریال ها که در شرایط سخت جغرافیایی و با مضامین دفاع ساخته می شوند، توجه بیشتری نشان دهند. مسئولین این نوع آثار را باید به لحاظ مادی و معنوی حمایت کنند و حضورشان در این نوع آثار قطعا باعث دلگرمی عوامل سازنده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 352

به "مجید مظفری با ایل دا به خاتمه راه نزدیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید مظفری با ایل دا به خاتمه راه نزدیک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید