هیات مدیره استقلال خیال مجیدی را راحت کرد، اتفاقات جدید در راه است

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، اوضاع بهم ریخته باشگاه استقلال که با وجود برگزاری نشست اعضای هیات مدیره با وزیر ورزش هنوز سروسامان نگرفته است، طی روزهای آینده با اتفاقات جدیدی روبرو خواهد شد تا شاید برای فصل آینده شرایط آبی پوشان با ثبات بیشتری همراه شود.

هیات مدیره استقلال خیال مجیدی را راحت کرد، اتفاقات جدید در راه است

در حالی که قرار بود مدیرعامل باشگاه استقلال یک هفته پس از برگزاری نشست با وزیر ورزش مصوبات هیات مدیره را اجرا و به اختلافات فی مابین خاتمه دهد اما همچنان این مسائل در این باشگاه وجود داشت تا اعضای هیات مدیره ناچرا شوند بدون حضور احمد مددی نشست برگزار کنند.

خبرنگاران کسب اطلاع کرد جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال عصر امروز یکشنبه در غیاب احمدی مددی و در دفتر یکی از اعضا برگزار شده است که فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان نیز در این جلسه دقایقی را حضور داشته است.

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال که حامی فرهاد مجیدی هستند به وی اطمینان خاطر دادند که برای جابجایی فصل پیش رو مسئله ای نخواهد داشت و هزینه های جذب بازیکن و تمدید قراردادها در اختیار او قرار می گیرد تا خیال وی راحت شود.

در این نشست همچنین موارد دیگری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که می تواند طی روزهای آینده خبرهای داغی را از این باشگاه به بیرون بدهد.

پس از این جلسه برخی اعضای هیات مدیره برای دیدار با مدیرعامل استقلال راهی ساختمان این باشگاه شدند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3242

به "هیات مدیره استقلال خیال مجیدی را راحت کرد، اتفاقات جدید در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره استقلال خیال مجیدی را راحت کرد، اتفاقات جدید در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید