پروتکل های بهداشتی رعایت نگردد کشور با چالش روبرو می گردد

به گزارش هنجس بلاگ، وزیر بهداشت گفت: عمل نکردن و بی توجهی به پروتکل های بهداشتی و همچنین بی توجهی به فاصله گذاری اجتماعی ممکن است مجدداً کشور را با چالش روبرو کند.

پروتکل های بهداشتی رعایت نگردد کشور با چالش روبرو می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، سعید نمکی در ارتباط زنده تلویزیونی با تشریح شیوع آخرین شرایط بیماری کرونا در کشور پرداخت و گفت: پس از گذشت مدت زمان طولانی برای اولین روز تعداد مرگ و میرهای ناشی از ابتلا به کرونا دو رقمی شده است. به طوری که متأسفانه امروز شاهد فوت 98 نفر از هموطنان بوده ایم.

وی با بیان اینکه ما روزهای سخت و فشار سنگینی را پشت سر گذاشته ایم اظهار کرد: مدیریت شیوع بیماری کرونا به نحو احسن در حال اجرا است و شرایط بیشتر استان ها مطلوب گزارش شده و همچنین میزان ورودی بیمارستان ها فرایند کاهشی به خود گرفته است.

وزیر بهداشت با اشاره به این که تحقق این موفقیت ها با کوشش بی وقفه پزشکان و پرستاران به دست آمده است توصیه کرد: مردم باید فاصله گذاری هوشمند را بر اساس پروتکل های ابلاغ شده انجام دهند و به توصیه های بهداشتی عمل نمایند. به دلیل این که عمل نکردن و بی توجهی به پروتکل ها و همچنین بی توجهی به فاصله گذاری اجتماعی ممکن است مجدداً کشور را با چالش روبرو کند.

وی در سرانجام ضمن قدردانی از پزشکان و پرستارانی که در این روزهای سخت در حال کوشش هستند گفت : ما برای از دست دادن عزیزان مان زخم زیادی بر سینه داریم و از مردم می خواهیم بار اقدامات درمانی را بر دوش پرستاران سنگین تر ننمایند. پرستاران ما علیرغم اینکه سختی های زیادی را تحمل کردند هیچ وقت با ترش رویی با مردم برخورد نکردند و ما خواهش می کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی قدرشناس زحمات این همکاران باشیم تا بتوانیم با کاهش روز به روز تعداد مبتلایان و مرگ و میرها موفقیت های بیشتری به دست آوریم.

4076/

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 655

به "پروتکل های بهداشتی رعایت نگردد کشور با چالش روبرو می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل های بهداشتی رعایت نگردد کشور با چالش روبرو می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید