کسب درآمد نماینده مجلس به وسیله پیامک تبلیغاتی!

به گزارش هنجس بلاگ، پیامک تبلیغاتی که از کاشت مو تا تبلیغ تخفیف اجناس در یک برهه خاصی را شامل می شوند، اما آنچه جدیدا مد شده، دریافت پیامک های تبلیغاتی از سوی یکی نمایندگان مجلس است که به این واسطه برای کلاس های آموزشی خود آگهی می نماید.

کسب درآمد نماینده مجلس به وسیله پیامک تبلیغاتی!

به گزارش دیده بان ایران، کلاس های آموزشی که به خاطر شیوع کرونا آنلاین برگزار می گردد و به نوعی افراد تنها هزینه ویدئو های ضبط شده آقای نماینده را پرداخت می نمایند تا بتوانند راه ارتباط موثر با افراد و قدرت تاثیرگذاری بر آنان را کشف نمایند.

وقتی با مسئول ثبت نام صحبت کردیم و چندوچون ماجرا را پیگیر شدیم، خانم منشی من را به سایت و صفحه اینستاگرامی حواله داد تا با در سایت ثبت نام نموده و در صفحه اینستاگرام بتوانیم از تیزر و محتوای کلاس استاد آگاه شوم.

از او درباره جزییات مراحل ثبت نام در سایت موردنظر پرسیدم و او تاکید نمود که پس از ثبت نام در سایت و پرداخت مبلغ شهریه ها می توانم تعدادی از فایل های ویدئویی این نماینده را دانلود کنم.

در واقع کلاس آنلاین این نماینده مجلس که ادعای 20 سال سابقه تدریس را دارد، دانلود یک سری ویدئو های به اصطلاح آموزشی است که به اسم نماینده مردم بودن آن را به افراد به فروش می گذارد.

مسئول ثبت نام در سرانجام مکالمه تلفنی مان تاکید نمود دارد که با یک شهریه بسیار ناچیز 40 و 50 هزار تومانی از 30 ویدئو بهره مند می شوم که در کنار می توانم از امکان پرسش و پاسخ این نماینده استفاده کنم و حتی مدرک معتبری از یکی از دانشگاه مطرح کشور هم به افراد شرکت نماینده در این دوره اعطا می گردد.

سوالی که در ذهنم به وجود آمد این بود که این نماینده چطور با وجود نماینده بودنش فرصت دارد تا کلاس های آموزشی برگزار کند که خانم منشی مسئول ثبت نام خاطرنشان کرد که این کلاس ها وقت چندانی از آقای نماینده نمی گیرد.

به گفته مسئول ثبت نام کلاس ها به خاطر کرونا و درگیری وقت این نماینده مجلس به صورت آنلاین برگزار شده است و بسیاری از مسئولان دولتی برای شرکت در این دوره ها داوطلب شده اند و تاکید دارد که این کلاس ها با رضایت بسیار زیاد افراد همراه شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1129

به "کسب درآمد نماینده مجلس به وسیله پیامک تبلیغاتی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب درآمد نماینده مجلس به وسیله پیامک تبلیغاتی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید