120 واحد نانوایی متخلف در بروجرد شناسایی شد

به گزارش هنجس بلاگ، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: 120واحد نانوایی متخلف با اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی در این شهرستان شناسایی شد.

120 واحد نانوایی متخلف در بروجرد شناسایی شد

به گزارش خبرنگاران آنلاین، حمید آزادبخت دوشنبه 11 فروردین در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه نمود: این تعداد واحد نانوایی از مجموع 600 بازرسی به عمل آمده با همکاری دستگاه های مرتبط بهداشت و اتحادیه مربوطه شناسایی و به پرداخت 370 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

وی عمده تخلف این واحدها را کم فروشی، عدم رعایت بهداشت، آرد خارج از شبکه مطرح نمود و اضافه نمود : با توجه به انتشار ویروس کرونا در صورت مشاهده هرگونه تخلف بدون اغماض برخورد قاطع خواهیم داشت چون از جمله صنوفی که می تواند با عدم رعایت بهداشت سلامت جامعه را دچار مخاطره کند نانوایی ها هستند.

وی اضافه نمود : با توجه به حساسیت و نقش ویژه نانوایان در سلامت جامعه و پیشگیری از ویروس کرونا با هماهنگی فرمانداری بروجرد، استان لرستان طرح گشت مشترک نظارت بر واحدهای خبازی به طور مستمر ادامه دارد.

رئیس اداره صمت بروجرد اظهارداشت: در این راستا اکیبی متشکل از 40 نفر در قالب تیم های 4 نفره رییس و کارشناسان بازرسی صمت، شرکت غله، مرکز بهداشت، تعاون روستایی، اتاق اصناف، اتحادیه خبازان و سایر دستگاهها، کار نظارت و ارتقاع سطح بهداشت نانوایی ها را برعهده دارند.

آزادبخت با تاکید بر این که شهروندان بروجردی می توانند هرگونه تخلف را به سامانه 124 گزارش نمایند یادآور شد: برای پیشگیری از ویروس کرونا همه واحدهای نانوایی ملزم به ضدعفونی و استفاده از دستکش و رعایت نکات بهداشتی هستند.

شهرستان بروجرد بیش از 300 واحد نانوایی دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 532

به "120 واحد نانوایی متخلف در بروجرد شناسایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "120 واحد نانوایی متخلف در بروجرد شناسایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید