استارتاپ

سلسه کارگاه های آنلاین با موضوع کسب و کار برگزار می شود

آکادمی اشتغال و کسب و کار دانشگاه علامه طباطبائی قصد دارد برای آشنایی بیشتر علاقه مندان با مفاهیم کسب و کار، سلسه کارگاه های آنلاین را برگزار کند.

20 مرداد 1400

بی خبری مهندسان پزشکی از نیازها و مسائل بیمارستان ها، فرهنگ استفاده از تولید داخلی در بیمارستان ها وجود ندارد

محمد نادری زاده نخبه و مخترع دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه تجهیزات پزشکی است که از مسائل و فرایند کسب موفقیت های خود می گوید.

20 مرداد 1400

کرونا؛فرصتی برای درخشش استارتاپ ها

با شیوع کرونا و همه گیری آن در دنیا فعالیت بسیاری از شرکت های عظیم متوقف شد یا به حداقل ممکن رسید و از کاهش درآمد و تعدیل نیرو می توان به عنوان بخشی از دردسرهای این شرکت های پرسابقه یاد کرد. اما در این میان، بعضی استارتاپ ها خوش درخشیدند و بار دیگر نشان...

20 مرداد 1400

خبرنگاران روشنای تدبیر در افق توسعه فناوری اطلاعات استان مرکزی

اراک - خبرنگاران - عصر مدرن با توسعه فناوری ارتباطی در هم آمیخته و هر روز نمایه جدیدی از رشد فناوری اطلاعاتی و تحول سریع در این عرصه رخ می دهد و در این شرایط تلاش کشورها بر این است که گوی سبقت را در حوزه دانش نو از هم بربایند و از غافله فناوری نوین عقب نمانند...

20 مرداد 1400

3 رویداد و جشنواره خوراک اصیل کرمانشاهی برگزار می شود

مدیر اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه تعریف رویدادهای مرتبط با خوراک را برای ثبت جهانی کرمانشاه در حوزه خوراک ضروری دانست.

20 مرداد 1400

مسابقه ای تلویزیونی برای استارت آپی ها

تهران (پانا) - تولید نخستین فصل مسابقه تلویزیونی کارویا با هدف شناسایی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های برتر و تامین سرمایه مورد نیاز این شرکت ها برای کسب و کار بزودی آغاز خواهد شد.

20 مرداد 1400

حمایت از 125 محصول در حوزه فناوری های همگرا

به گزارش خبرنگاران، دکتر علی محمد سلطانی امروز در مراسم رونمایی از محصولات حوزه فناوری های همگرا که در محل معاونت علمی و فناوری برگزار گردید، گفت: این مرکز از سال 1395 با هدف توسعه محصولات در چهار حوزه فناوری نانو، بایو، علوم شناختی و فناوری اطلاعات شروع...

20 مرداد 1400

وبینار فرصتی فوق العاده برای رویش کسب وکار های حوزه دارو 23 مهرماه برگزار می شود

وبیناری با عنوان فرصتی فوق العاده برای رویش کسب و کار های حوزه دارو توسط مدیرعامل شتابدهنده تخصصی دارویی هنام روز چهارشنبه 23 مهر ماه از ساعت 17 الی 18:30 برگزار می شود.

20 مرداد 1400

مرکز نوآوری مدیریت بحران راه اندازی می گردد

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از راه اندازی مرکز نوع آوری مدیریت بحران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اطلاع داد.

20 مرداد 1400

گجت فناورانه ای که قند خون را اندازه گیری می نماید

یک استارت آپ ژاپنی ادعا می نماید گجتی ابداع نموده که روی مچ دست کاربر بسته می گردد و به روشی غیر تهاجمی قند خون او را کنترل می نماید.

20 مرداد 1400

کریمی: پیام نور گام بزرگی را برای تغییر نسل دانشگاه برداشته است خبرنگاران

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از برنامه های این دانشگاه در جهت حرکت به سمت نسل سومی و چهارمی خبر داد.

20 مرداد 1400

تدوین بسته های حمایتی برای فارغ التحصیلان مراکز فنی و حرفه ای

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، به منظور عمق بخشی به همکاری ها و هم افزایی میان مراکز فنی و حرفه ای در سراسر کشور و اجزای مختلف زیست بوم نوآوری مانند شتابدهنده ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری تفاهم نامه ای میان سازمان فنی و حرفه...

20 مرداد 1400

مودم 4G بخریم یا مودم TD-LTE؟

مدتی است که اپراتورهای مخابراتی مانند ایرانسل و مبین نت؛ سرویس اینترنتی جدیدی به نام TD-LTE را عرضه می کنند و هر روز بر شهرها و مناطق تحت پوشش این سرویس افزوده می شود.

20 مرداد 1400

عایدی 150 هزار فروشنده در خبرنگاران چقدر است؟

به نقل از استارتاپ 360؛ شرکت خبرنگاران چند سالی است که مارکت پِلیس را به فروشگاه خود اضافه نموده است. اگر خاطرتان باشد در ابتدای شروع کار خبرنگاران، تمامی کالاها از سوی خود این فروشگاه برای مشتریان ارسال می شد، اما در مارکت پلیس تولیدنمایندگان و فروشندگان...

17 مرداد 1400

صندلی فاوا باید در دستگاه ها تعریف گردد

شعار سال جاری از سوی رهبری به نام فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها انتخاب شد. یکی از صنایعی که در آن فراوری از انواع مختلف آن از جمله کالا، سرویس و خدمات به صورت سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارد، حوزه فاوا است، اما صنعت گسترده فاوا با چه موانعی روبرو...

9 اردیبهشت 1400

خبرنگاران قرار دریافت 9 کارخانه درمدار نوآوری کشور

تهران- خبرنگاران- رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری گفت: با تاکید رییس جمهوری بر راه اندازی کارخانه های نوآوری شروع به کار 9 کارخانه نوآوری تا انتها فروردین 1400 در دستورکار معاونت علمی وفناوری قرارگرفته است.

24 اسفند 1399

کرونا حریف آموزش نشد ، تجربه تازه ایرانی در سایه ویروس فراگیر جهانی

مدارس و دانشگاه ها اولین مراکزی بودند که تحت تاثیر شیوع کرونا تعطیل شدند، اما این امر به معنای تعطیلی آموزش نبود و در این روز های قرنطینه، بازار آموزش های مجازی گرم است.

23 خرداد 1399

در فلوریدای امریکا شاتل های خودران نمونه های کرونا را جمع می کنند

کلینیک مشهور مایو در فلوریدای امریکا برای جمع آوری و حمل و نقل نمونه های آزمایش کروناویروس از شاتل های خودران استفاده می کند.

8 خرداد 1399

پاسخ شرکت های فناور به 10 چالش فرصت ساز کشاورزی

در حوزه کشاورزی ایران، چالش هایی وجود دارد که می تواند به نوبه خود برای شرکت های فناور و استارتاپ های ایرانی، فرصت های قابل توجهی داشته باشد که این شرکت ها در حوزه کشاورزی در حال تدارک پاسخ های فناورانه به این چالش ها هستند.

11 فروردین 1399

توسعه شتاب دهنده ها به طور ویژه در دستور کار است

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری صبح شنبه در آئین افتتاح ساختمان نخستین پروژه کلان شهر دانایی (آزمایشگاه نوآوری باز) که در شهرستان فردیس برگزار گردید، با بیان اینکه توسعه شتاب دهنده ها به طور ویژه در دستور کار معاونت علمی فناوری رئیس جمهور است، اظهار...

15 اسفند 1398
تعداد: (21)