ارتقای سازوکار مبارزه با پولشویی در موسسه اعتباری نور

به گزارش هنجس بلاگ، موسسه اعتباری نور پیگیری جدی تر الزامات مبارزه با پولشویی و رعایت دستورالعمل ها ابلاغی از سوی بانک مرکزی را در دستور کار خود قرار داده است.

ارتقای سازوکار مبارزه با پولشویی در موسسه اعتباری نور

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری نور، پیرو جلسه دوره ای رئیس کل بانک مرکزی با مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری به منظور تبیین برنامه ها و سیاست های بانک مرکزی و نظام بانکی برای مقابله با فعالیت های پولشویی، روز پنج شنبه 99/8/22 حشمت اله نظری رئیس هیئت سرپرستی این موسسه به اتفاق رئیس اداره پولشویی با حضور در سرپرستی استان تهران و ملاقات با سرپرست تهران و تعدادی از رؤسای شعب، بر پیگیری جدی تر الزامات مبارزه با پولشویی و رعایت دستورالعمل های ابلاغی از سوی بانک مرکزی تأکید کردند.

بر اساس این گزارش ایشان با اشاره به اقدامات اجرا شده در این موسسه در زمینه استقرار سامانه های شناسایی و احراز هویت مشتریان، اهمیت دقت همکاران صف به ویژه رؤسای شعب، در انجام هر چه بیشتر مقررات و ضوابط ابلاغی در مورد شفافیت تراکنش ها، گردش عملکرد مشتریان ومبارزه با پولشویی را لازم و ضروری دانستند.

ایشان در سرانجام خواهان ارتقای مبارزه با پولشویی در سطح استان ها و همچنین افزایش اختیارات و توسعه دسترسی به سامانه های مربوطه از سوی حوزه های نظارتی در این موسسه شدند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2118

به "ارتقای سازوکار مبارزه با پولشویی در موسسه اعتباری نور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای سازوکار مبارزه با پولشویی در موسسه اعتباری نور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید