رئیسی: حضور در انتخابات حاوی پیغام اقتدار دوستداران انقلاب است

به گزارش هنجس بلاگ، رییس قوه قضاییه با بیان اینکه مجلس قوی رای قوی می خواهد حضور مردم در صحنه انتخابات را هم یک وظیفه الهی، سیاسی و تکلیفی و حاوی پیغام قدرت و اقتدار برای دوستداران انقلاب دانست.

رئیسی: حضور در انتخابات حاوی پیغام اقتدار دوستداران انقلاب است

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در پاسخ به این سئوال که با توجه به شرایط منطقه و تحریمی که از سوی استکبار جهانی و آمریکا بر علیه ایران تحمیل شده است، حضور مردم در پای صندوق رای چه نقشی در خنثی سازی این توطئه ها دارد، گفت: از افتخارات ارزشمندی که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی داشته ایم، مراجعه به رای مردم برای شکل گیری تمامی ارکان نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات، هم حق و هم تکلیف است، اضافه نمود: مردم و تمام ایرانیان امروز حق انتخاب دارند. تکلیف نیز دارند که هم حضور پیدا نمایند و هم بهترین را برگزینند؛ بهترین هایی که احساس تعهد و مسئولیت در قبال ارزش های انقلاب اسلامی و احساس مسئولیت نسبت به مردم و برطرف مسائل آنها، دغدغه معیشت مردم و روحیه جدی برای مبارزه با فساد را داشته باشند.

رییس دستگاه قضا تاکید نمود: مجلس با یاری دولت بسیار می تواند در ایجاد ساختارهای فساد زدا و فضای کسب و کار بدون مانع و بدون مشکل و رونق فراوری نقش داشته باشد.

رییسی حضور مردم در صحنه انتخابات را هم یک وظیفه الهی، سیاسی و تکلیفی و حاوی پیغام قدرت و اقتدار برای دوستداران انقلاب دانست.

وی با اشاره به پیغام حضور مردم برای دشمنان انقلاب گفت: آن پیغام این است که ما علیرغم خواست شما با همه وجود نه فقط خودمان بلکه خانواده هایمان پای صندوق های رای حاضر شده و رای می دهیم.

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه هر رایی که در صندوق ریخته می گردد تیری بر قلب دشمنان است، گفت: با این حضور معلوم می گردد که ملت بزرگ ایران علیرغم همه مسایل و تنگناهایی که دشمن ایجاد نموده یا مسائلی که در داخل دارد؛ نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی و دشمن شناسی و دشمن ستیزی، هیچ گونه کوتاهی نمی کند.

رییس قوه قضاییه حضور با انگیزه و اثربخش مردم را در شکل گیری مجلس قوی موثر دانست و گفت: ما دنبال مجلس قوی هستیم؛ مجلس قوی رای قوی می خواهد. رای قوی می تواند مجلس قوی را شکل دهد و آینده کشور را از لحاظ قانونگذاری، نظارت بر دستگاه های اجرایی و تعامل با همه نهادها و مسئولین و دستگاه های مختلف در جهت ارتقا و رسیدن کشور به قله پیشرفت تضمین کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 327

به "رئیسی: حضور در انتخابات حاوی پیغام اقتدار دوستداران انقلاب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی: حضور در انتخابات حاوی پیغام اقتدار دوستداران انقلاب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید