هشدار ترکان به توهین کنندگان به روحانی: همین بساط گریبان شما را هم می گیرد

به گزارش هنجس بلاگ، تهران (پانا) - مشاور عالی سابق رئیس جمهوری گفت به افرادی که بابت اهانت به رئیس جمهوری ته دلشان شاد می شود، توصیه می کنم به خودشان بیایند چراکه همین بساط روزی گریبان آنها را هم خواهد گرفت.

هشدار ترکان به توهین کنندگان به روحانی: همین بساط گریبان شما را هم می گیرد

به گزارش برنا، اکبر ترکان، عضو کابینه دولت سازندگی، در واکنش به اهانت هایی که در غالب نقد به دولت روا داشته می شود، گفت: هیچ گاه ندیدم که به این صورت بی محابا به رئیس جمهور توهین شود و نسبت های ناروا به او بدهند. در حال حاضر برخی به گستاخی، نسبت های بسیار بسیار بد نظیر جاسوسی به مقامات تراز اول کشور و انقلاب می دهند و مقام های امنیتی هم در این مورد، اقدامی نمی کنند و این رفتارها را مشاهده می کنند. این جریانات که چنین اهانت هایی را می کنند، سالم نیستند.

مشاور عالی پیشین رئیس جمهوری اضافه کرد: در حقیقت اینکه هیچ کس و هیچ چیز معتبر نباشد و همه چیز بی اعتبار و زیرسوال باشد و یا اینکه بگوییم چهل سال گذشته دست لیبرال ها، کج و کوله ها و منحرفین بوده، اصل انقلاب زیرسوال می رود. لذا نباید از این اهانت ها به عنوان یک موضوع ساده عبور کرد، بلکه باید پیگیری شود و ریشه های آن را پیدا کرد.

ترکان در رابطه با اینکه جلوگیری از این اهانت ها وظیفه چه نهادی است، شرح داد: باید ماهیت افرادی که توهین می کنند مشخص شود، اسم برخی از این ها را تا حالا نشنیدم.

مؤسس حزب اعتدال و توسعه در پاسخ به اینکه با انداختن توپ در زمین یکدیگر مسائل امروز جامعه حل می شود؟ اظهار کرد: با این کارها مسائل حل نمی شوند. این رفتارها ادامه رقابت های سال 96، انتخابات ریاست جمهوری است. آن زمان اسمش رقابت بود و الان تبدیل به کینه شده است. در واقع چند نفری که سال 96 با یکدیگر رقابت سیاسی می کردند، در حال حاضر رفتار کینه توزانه با یکدیگر دارند.

ترکان درخصوص اینکه راه حلی برای رفع این قبیل کینه ها وجود دارد؟ گفت: کشور بزرگتر دارد و بهتر است توهین کنندگان به تذکرات بزرگ کشور، در مورد توهین ها توجه کنند.

عضو کابینه دولت سازندگی در رابطه با اینکه در این دوران که همه جناح ها با کینه ورزی و بدون در نظر دریافت مصلحت مردم به جان هم افتادند، تا چه اندازه جای خالی افراد فراجناحی نظیر هاشمی رفسنجانی که قابلیت ایجاد اجماع میان جناح ها را داشت، احساس می شود؟ ادامه داد: این اهانت کنندگان به خود هاشمی رفسنجانی هم توهین می کنند. البته در دوران دولت سازندگی این قبیل اهانت ها به رئیس جمهوری صورت نمی گرفت.

ترکان در سرانجام یادآور شد: به افرادی که بابت اهانت به رئیس جمهوری، ته دلشان شاد می شود، توصیه می کنم به خودشان بیایند چراکه همین بساط روزی گریبان آنها را هم خواهد گرفت، لذا از این بی اخلاقی ها راضی نباشند.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1935

به "هشدار ترکان به توهین کنندگان به روحانی: همین بساط گریبان شما را هم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ترکان به توهین کنندگان به روحانی: همین بساط گریبان شما را هم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید