کارمندان آذربایجان شرقی، حامی 18هزار فرزند یتیم و محسنین می شوند

به گزارش هنجس بلاگ، خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی بر فرهنگ سازی و ترویج سنت حسنه انفاق، برای اجرای هرچه بهتر طرح اکرام ایتام و محسنین با عنوان هر کارمند حامی یک فرزند معنوی در ادارات استان تأکید کرد و گفت: بر اساس پیش بینی ها، حدود 18هزار فرزند یتیم و محسنین توسط کارمندان ادارات استان حمایت خواهند شد.

کارمندان آذربایجان شرقی، حامی 18هزار فرزند یتیم و محسنین می شوند

بدر شکوهی در جلسه هماهنگی اجرای طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی، گفت: در مرحله اول که شامل حامی یابی برای ایتام و محسنین است، 50 درصد کارمندان استان در نظر گرفته شده و امیدواریم همه مدیران ادارات با فرهنگ سازی در میان کارکنان خود، در تحقق این طرح در تراز استان اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: اگر برای یاری به یتیمان در دوران کودکی و نوجوانی، تمهیداتی اندیشیده نشود، در آینده با آسیب ها و چالش های جدی اجتماعی روبرو خواهیم شد.

وی، تبیین و ترویج فرهنگ انفاق را وظیفه همگان دانست و تشریح کرد: در اجرای این طرح، رعایت کرامت انسانی و عزت نفس افراد در نظر گرفته شده و برای اجرای موثر این طرح باید واحدهای عظیم تولیدی، صنعتی و خدماتی نیز همراهی لازم را انجام بدهند.

شکوهی با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی های اجرا شده، حدود 18هزار نفر یتیم و محسنین در سطح استان توسط کارمندان ادارات حمایت خواهند شد، گفت: در سال آینده یکی از شاخص های امتیازآوری ادارات در جشنواره شهید رجایی، نحوه مشارکت در اجرای این طرح خداپسندانه خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی در انتها گفت: رسانه ها و سازمان های مردم نهاد استان نیز با راه اندازی پویش های مختلف در این طرح مشارکت نمایند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2345

به "کارمندان آذربایجان شرقی، حامی 18هزار فرزند یتیم و محسنین می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان آذربایجان شرقی، حامی 18هزار فرزند یتیم و محسنین می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید