کرونا 60 هزار میلیارد به اماکن ورزشی خسارت وارد کرد

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: با پیشنهاد وزیر ورزش و جوانان و تصویب هیات وزیران،اجاره بهای 4 هزار و 300 مکان ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی با توجه به تعطیلی آنان در این مدت بخشوده شد.

کرونا 60 هزار میلیارد به اماکن ورزشی خسارت وارد کرد

جمشید تقی زاده که روز پنجشنبه برای افتتاح زمین چمن مصنوعی فوتبال ایوانکی به استان سمنان سفر نموده،گفت: تعطیلی فعالیت های ورزشی بیش از 60 هزار میلیارد ریال خسارت به این بخش در سه ماه گذشته کشور وارد نموده است.

وی اضافه کرد : با پیشنهاد این وزارت و تصویب هیات وزیران،اجاره بهای چهار هزار و 300 اماکن ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی با توجه به تعطیلی آنان در این مدت بخگردده شد.

معاون ورزش و جوانان با اشاره به برنامه های وزارتخانه برای جبران بخشی از خسارت های وارده به این بخش توضیح داد: تسهیلات اقتصادی ارزان قیمت در اختیار 28 هزار باشگاه دار و فعال ورزشی کشور قرار می گیرد.

تقی زاده اضافه کرد: به ازای فعالیت هر فرد در باشگاه های ورزشی، تسهیلات ارزان قیمت به ارزش 160 میلیون ریال در اختیار باشگاه داران قرار می گیرد که نیمی از آن برای حقوق نیروهای انسانی و نیمی برای اجاره در نظر گرفته شده است.

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان ها، به افزایش 700 درصدی بودجه وزارت ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید اشاره نمود و گفت : سیاست کلی این وزارتخانه اینترنت و ارتقا سطح سلامتی در جامعه است که یکی از راهکارها تحقق این مهم با ورزش و توسعه زیرساخت های ورزشی میسر می گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 761

به "کرونا 60 هزار میلیارد به اماکن ورزشی خسارت وارد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا 60 هزار میلیارد به اماکن ورزشی خسارت وارد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید