نرم افزار و اپلیکیشن

قیمت انواع گوشی موبایل، امروز 6 آبان 99

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 6 آبان را مشاهده می کنید.

6 آذر 1399

ضبط تصاویر نمایشگر با اندروید 11

این سیستم عامل بهتر از اندروید 10 از شبکه های نسل پنجم تلفن همراه پشتیبانی می نماید و یکی از قابلیت های جذاب آن حباب های پیغام رسان برای کسب اطلاع راحت تر از دریافت پیغام جدید است که قبلا در پیغام رسان فیس بوک موجود بود.

4 آبان 1399

زیست حسگر الکتروکرومی برای تشخیص چشمی باکتری های بیماری زا طراحی شد

پژوهشگران دانشگاه شریف از طراحی و توسعه زیست حسگر الکتروکروم برای یاری به تشخیص چشمی باکتری های بیماری زا و کنترل آلاینده های میکروبی زیست محیطی خبر دادند.

6 مهر 1399

پیش بینی هایی که به حقیقت پیوستند، از پادآرمان تا واقعیت

جرج اورول در کتاب 1984 پیش بینی هایی در خصوص جهان آینده، فناوری ها و ارتباطات کرده است. در این گزارش به بررسی فناوری های پیش بینی شده وی و نمونه های مشابه و موجود آن در جهانی امروزی می پردازیم.

31 مرداد 1399

جزئیات نحوه برگزاری امتحانات انتها ترم دانشگاه آزاد تهران مرکز اعلام شد

معاون آموزش واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی، جزئیات نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم این دانشگاه در نیم سال دوم تحصیلی 99-98 را اعلام نمود.

30 مرداد 1399

کرونا حریف آموزش نشد ، تجربه تازه ایرانی در سایه ویروس فراگیر جهانی

مدارس و دانشگاه ها اولین مراکزی بودند که تحت تاثیر شیوع کرونا تعطیل شدند، اما این امر به معنای تعطیلی آموزش نبود و در این روز های قرنطینه، بازار آموزش های مجازی گرم است.

23 خرداد 1399

امکان برگزاری آزمون های خاتمه ترم دانشگاه تربیت مدرس به صورت مجازی وجود دارد

معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به سازوکار های دانشگاه تربیت مدرس برای ادامه ترم تحصیلی جاری گفت: اگر ناچار شویم، آزمون های خاتمه ترم را به شکل مجازی برگزار خواهیم کرد.

23 خرداد 1399

جدیدترین نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ منتشر شد

مهم ترین و جذاب ترین قابلیت جدید نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ انتخاب مقصد منتخب است. با فعال کردن این گزینه راننده پس از معین کردن مقصد مورد نظر فقط درخواست هایی را دریافت می کند که در همان محدوده باشند.

31 فروردین 1399

خلیل زاده: اتهام زنندگان را محروم کنید، مقصر باخت شما به گل گهر ما هستیم؟

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بابت اتهاماتی که متوجه تیمش شده باید اقدام قضایی انجام گردد و با اتهام زنندگان برخورد گردد.

29 فروردین 1399

پاسخ شرکت های فناور به 10 چالش فرصت ساز کشاورزی

در حوزه کشاورزی ایران، چالش هایی وجود دارد که می تواند به نوبه خود برای شرکت های فناور و استارتاپ های ایرانی، فرصت های قابل توجهی داشته باشد که این شرکت ها در حوزه کشاورزی در حال تدارک پاسخ های فناورانه به این چالش ها هستند.

11 فروردین 1399

بهترین پرچمداران سال 2019 به انتخاب خبرنگاران مگ (گوشی های بالای 10 میلیون تومان)

با انتها سال 2019 فرصت را در خبرنگاران مگ غنیمت شمردیم تا با جمع بندی محصولات عرضه شده در سال گذشته، بهترین پرچمداران ساخته شده در سال 2019 را معرفی کنیم. انتخاب بهترین گوشی سال قطعا کار سختی است و ممکن است تمام سلیقه ها را هم پوشش ندهد. از همین رو سعی کردیم...

8 اسفند 1398

مهم ترین گوشی های اندرویدی در یک دهه گذشته

مجله دیجی کالا - یوسف اسفندیاری: طی ده سال گذشته شاهد پیشرفت های مهمی در حوزه تکنولوژی و به خصوص در زمینه گوشی های هوشمند بوده ایم. با انتها رسیدن این دهه، به جای مرور بر محبوب ترین یا جذاب ترین گوشی های اندرویدی، در این مطلب تصمیم داریم به مهمترین گوشی...

3 اسفند 1398

ویترین بازی: Vampire: The Masquerade - Bloodlines

تعریفی که امروزه از بازی های نقش آفرینی داریم، کمی متفاوت از واقعیت این بازی هاست. مشخصه اصلی بازی های نقش آفرینی، دنیای آن هاست؛ دنیایی که پر از قصه های مختلف است و ما هم در نقش شخصیتی، این قصه ها را به شکلی که خودمان می خواهیم، پیش می بریم و تجربه می کنیم....

17 بهمن 1398

مشتریان بانک ها برای دریافت رمز دوم پویا با چه مشکلاتی روبرو هستند؟

با نزدیک شدن به روزهای پایانی آذر ماه و اتمام فرصت فعال کردن رمز دوم پویا بسیاری از شهروندان همچنان با مشکلاتی روبرو هستند.

16 بهمن 1398

ارتقای قابلیت کنترل توسط والدین در سیستم عامل به روزشده اپل

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، اپل میخواهد این هفته سیستم عامل به روزشده iOS 13.3 را برای آیفون و سیستم عامل به روزشده watchOS 6.1.1 را برای ساعت های هوشمند خود عرضه کند.

5 بهمن 1398

محبوب ترین شبکه های اجتماعی 2019

در سال های اخیر، آنالیز محبوبیت شبکه های اجتماعی به تعداد کاربران فعال محدود بود و دراین بین، فیس بوک به دلیل قدمت بیشتر از اغلب شبکه های اجتماعی، در صندلی نخست این رده بندی قرار می گرفت.

27 دی 1398

به روزرسانی سیستم عامل ios منتشر شد

اپل در تلاش است تا با برنامه هایی ویژه امسال را به سال موفقیت خود در حوزه عمومی تبدیل کند. این شرکت برنامه هایی ویژه برای پیشرفت دارد.

12 دی 1398

مروری برای راهکارهای مربوط به کمبود حافظه رم در گوشی اندرویدی

آیا گوشی اندرویدی شما قدیمی است یا مثلا برای اجرای بازی های سنگین با مشکل روبرو می شوید؟ اگر گوشی اندرویدی شما دارای حافظه رم اندکی باشد، در هر صورت این موضوع می تواند مسائل مختلفی را به وجود بیاورد. اما چگونه می توان این مشکل را مدیریت کرد؟ در ادامه همراه...

1 دی 1398